Сьогодні, 2 липня, в Дрогобицькій райдержадміністрації відбулася нарада щодо обговорення програми розвитку агротуризму в районі на 2014 рік, яку провів Голова ради Агенції місцевого розвитку Дрогобиччини, депутат районної ради Михайло Кравець за участі головного спеціаліста відділу культури і туризму Надії Козар, сільських та селищних голів.
Присутніх було ознайомлено з основними пунктами програми. Її метою є створення умов для збільшення потоку туристів, створення конкурентоспроможності розвинутої туристичної інфраструктури шляхом раціонального використання туристичних ресурсів, що сприятиме збільшенню обсягу надходжень до бюджетів усіх рівнів від провадження туристичної діяльності.
Також було озвучено, що з метою промоції та розвитку агротуризму будуть проведені тематичні семінари та тренінги.
Бажаючих взяти участь в семінарах власників агроосель запрошуємо попередньо звертатись в Дрогобицьку РДА за тел. 0667253720.













