» Інформація » Комісія з обстеження протипаводкових об'єктів провела підсумкове засідання

Комісія з обстеження протипаводкових об'єктів провела підсумкове засідання

Автор: admin2 от 15-07-2014, 10:00

Комісія з обстеження протипаводкових об'єктів провела підсумкове засіданняУ райдержадміністрації відбулася підсумкова нарада за результатами виїзних засідань комісії для проведення обстеження та вивчення питання належного виконання протипаводкових робіт на об’єктах Дрогобицького району, які увійшли в «Державну цільову програму комплексного протипаводкового захисту в басейнах річок Дністер, Прут та Сірет». Засідання провів перший заступник голови райдержадміністрації Степан Рудницький. Комісія розглянула наявну документацію щодо проведення протипаводкових заходів, акти обстежень об'єктів, спорудженням яких займалася підрядна організація ТзОВ «ТКС – Гідроресурс».

Сформовано пакет документів з висновками комісії та актами обстеження, які будуть запропоновані для розгляду районною радою та подані у відповідні служби та вищі органи влади для реагування, а щодо деяких об'єктів — для виконання другої черги робіт.

Засідання відбулося за участі заступника голови районної ради Романа Урбана, сільських голів.