Сьогодні в райдержадміністрації відбулася розширена нарада за участю комісії з питань ТЕБ та НС і сільських, селищних голів постраждалих територій.
Сільські голови інформували про реальні обсяги підтоплення територій, будинків та присадибних ділянок. Частина з них звинуватила “ТКС -Гідроресурс” у недобросовісному виконанні протипаводкових заходів у селах Верхній Дорожів, Михайлевичі, Рихтичі, Нагуєвичі, Уріж.
Перший заступник голови райдержадміністрації Степан Рудницький, який провів нараду, повідомив, що на даний час немає інформації щодо відшкодування збитків від стихійного лиха. Але виконкомам сільських, селищних рад необхідно створити комісії, які обстежать та заактують завдані збитки. Адже при наявності відповідних ресурсів компенсація шкоди можлива лише при документальному підтвердженні. Сільські голови отримали рекомендації щодо методики обстеження пошкодженого майна та визначення суми завданих стихією збитків.













