» Інформація » Триває третя хвиля мобілізації

Триває третя хвиля мобілізації

Автор: admin2 от 13-08-2014, 13:32

Триває третя хвиля мобілізації13 серпня в об'єднаному Бориславсько-Дрогобицькому військовому комісаріаті відбулася виїзна нарада за участю першого заступника голови райдержадміністрації Степана Рудницького, військового комісара Віктора Попова, сільських, селищних голів. Уточнено стан виконання завдань щодо забезпечення третьої хвилі часткової мобілізації. За повідомленням військового комісара Віктора Попова хід мобілізації на Дрогобиччині проходить задовільно. На сьогодні план мобілізації людського ресурсу виконано майже на 42%, техніки - на 30%. Мобілізовані мешканці району скеровані для підготовки у військові частини, які дислокуються на Львівщині та у Мукачевому. Як відомо мобілізація, яка розпочалася 22 липня, триватиме 45 днів.

Корисна інформація про третю хвилю часткової мобілізації:

Триває третя хвиля мобілізаціїТриває третя хвиля мобілізації