» Інформація » Боротьба з крадіжками гравію триватиме

Боротьба з крадіжками гравію триватиме

Автор: admin2 от 19-08-2014, 11:30

Боротьба з крадіжками гравію триватимеВідповідне доручення за підсумками понеділкової наради в райдержадміністрації перший заступник голови РДА Степан Рудницький дав правоохоронним органам. Як повідомив заступник начальника МВ ГУМВСУ у Львівській обл. Михайло Павук рейди з метою виявлення фактів незаконного забору піщано-гравійної суміші з русла р.Бистриця продовжуються, незважаючи на шалений спротив жителів, які задіяні в цьому "бізнесі".

На нараді зазначалося, що для вивозу гравію  використовується велика кількість вантажної техніки. Оскільки існує гостра потреба у транспорті для військових на сході, а план мобілізації техніки виконаний на Дрогобиччині лише на 30%, прозвучала пропозиція знайти спосіб вилучати і скеровувати для потреб армії вантажівки, які возять гравій і затримуються міліцією під час рейдів.