» Інформація » На Львівщині сьогодні оголошено жалобу за загиблими військовослужбовцями

На Львівщині сьогодні оголошено жалобу за загиблими військовослужбовцями

Автор: admin2 от 20-08-2014, 10:54
 (голосів: 0)

На Львівщині сьогодні оголошено жалобу за загиблими військовослужбовцямиУ зв’язку з похоронами військовослужбовців, які загинули в зоні антитерористичної операції на Сході України на Львівщині сьогодні, 20 серпня, оголошено Днем жалоби.

Відтак на території області на знак скорботи за загиблими необхідно приспустити Державний прапор України із траурною стрічкою на адміністративних будівлях органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій, незалежно від форм власності.

Також рекомендовано відмінити у День жалоби проведення розважально-концертних заходів та спортивних змагань, Львівській обласній державній телерадіокомпанії обмежити трансляцію розважальних теле- та радіопередач.

Відповідне розпорядження 19 серпня підписав перший заступник голови Львівської облдержадміністрації Йосиф Ситник.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua