» Інформація » У Дрогобицькому районі оголошена дводенна жалоба

У Дрогобицькому районі оголошена дводенна жалоба

Автор: admin2 от 5-09-2014, 07:40

У Дрогобицькому районі оголошена дводенна жалобаВідповідно до розпорядження першого заступника голови райдержадміністрації Степана Рудницького у зв'язку із загибеллю під Іловайськом Донецької області вихідця з Дрогобиччини, командира роти запорізької 55-ї окремої артилерійської бригади лейтенанта Івана Габчака у Дрогобицькому районі 4, 5 вересня 2014 року оголошена дводенна жалоба.

На території району на знак скорботи за загиблим у Дні жалоби рекомендовано приспустити Державний прапор України із траурною стрічкою на адміністративних будівлях органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій, незалежно від форм власності. У ці дні скасовується проведення розважально-концертних заходів та спортивних змагань.

Увага, зміни! Похорон нашого краянина Івана Габчака відбудеться у п'ятницю, 5 вересня в с.Уличне об 11.00 год..

Новину відредагував: admin2 - 5-09-2014, 07:47