» Інформація » Сьогодні в Дрогобицькому районі жалоба

Сьогодні в Дрогобицькому районі жалоба

Автор: admin2 от 23-02-2015, 09:06
 (голосів: 0)

Сьогодні в Дрогобицькому районі жалобаУ зв'язку із трагічною загибеллю учасника АТО,  уродженця смт. Меденичі Романа СУСЯКА у Дрогобицькому районі 23 лютого 2015 року оголошена жалоба.

На знак скорботи за загиблим від рук російського агресора на адміністративних будівлях органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій району незалежно від форм власності будуть приспущені Державні прапори України із траурною стрічкою. Скасовується проведення розважально-концертних заходів та спортивних змагань. Розпорядження про оголошення жалоби підписав перший заступник голови райдержадміністрації Степан Рудницький.

Похорон героя Романа СУСЯКА  відбудеться сьогодні в його рідному селищі об 11.00 год.. Для всіх, хто вважає своїм обов'язком віддати останню шану загиблому нашому краянину, - автобус чекатиме біля будинку райдержадміністрації о 10.00 год..

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua