» Інформація » Підтримка армії та допомога сім'ям загиблих воїнів - першочергові завдання

Підтримка армії та допомога сім'ям загиблих воїнів - першочергові завдання

Автор: admin2 от 15-09-2014, 11:34

Підтримка армії та допомога сім'ям загиблих воїнів - першочергові завданняСьогодні в райдержадміністрації відбулася оперативна нарада, яку провів перший заступник голови райдержадміністрації Степан Рудницький.

Перед керівниками структурних підрозділів була поставлена низка першочергових завдань. Це, насамперед, організація роботи зі збору продуктів для армії та допомога сім'ям загиблих українських воїнів з Дрогобицької району, надання відповідної підтримки біженцям з Криму та східних областей (на даний час 47 осіб).

Йшлося, також, про участь керівників у роботі постійних депутатських комісій районної ради, сприяння у матеріально-технічному забезпеченні окружній виборчій комісії в/о №121 з позачергових виборів до парламенту.