Під час оперативної наради в райдержадміністрації, яка відбулася сьогодні, 27 квітня голова районної державної адміністрації Омелян Стасула зосередив увагу на забезпеченні поточної роботи структурних підрозділів РДА в умовах карантину. Учасники наради інформували голову про першочергові завдання та проблемні питання у роботі підрозділів, особливості оплати праці на період карантину.
Основна увага була зосереджена на діяльності соціальних служб. Керівники управління праці та соціального захисту населення, служби у справах дітей, центрів соціальних служб та надання соціальних послуг доповіли про організацію роботи щодо надання допомог пільговим категоріям населення, роботу з кризовими сім’ями, проведення доброчинних акцій напередодні Великодня.
Йшлося також про особливості завершення навчального року у закладах освіти району, виконанні бюджету та фінансуванні основних видатків тощо. За підсумками наради голова райдержадміністрації дав доручення керівникам відповідно до компетенції.













