» Інформація » В райдержадміністрації відбулася оперативна нарада з керівниками структурних підрозділів

В райдержадміністрації відбулася оперативна нарада з керівниками структурних підрозділів

Автор: admin2 от 27-04-2020, 15:02
 (голосів: 0)

В райдержадміністрації відбулася оперативна нарада з керівниками структурних підрозділівПід час оперативної наради в райдержадміністрації, яка відбулася сьогодні, 27 квітня голова районної державної адміністрації Омелян Стасула зосередив увагу на забезпеченні поточної роботи структурних підрозділів РДА в умовах карантину. Учасники наради інформували голову про першочергові завдання та проблемні питання у роботі підрозділів, особливості оплати праці на період карантину.

Основна увага була зосереджена на діяльності соціальних служб. Керівники управління праці та соціального захисту населення, служби у справах дітей, центрів соціальних служб та надання соціальних послуг доповіли про організацію роботи щодо надання допомог пільговим категоріям населення, роботу з кризовими сім’ями, проведення доброчинних акцій напередодні Великодня.

Йшлося також про особливості завершення навчального року у закладах освіти району, виконанні бюджету та фінансуванні основних видатків тощо. За підсумками наради голова райдержадміністрації дав доручення керівникам відповідно до компетенції.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua