Внаслідок бойових дій на Сході нашої держави в Об’єднаній електроенергетичній системі України склався дефіцит палива – призупинено роботу 80% вугільних шахт та обмежено постачання газу.
Виникла загроза порушення балансу виробництва та споживання електроенергії, що може призвести до застосування графіків аварійних відключень, які вводяться в дію по спеціальному розпорядженню Національної енергетичної компанії «Укренерго».
Допомогти зберегти світло та затишок в домівках може кожен, тому просимо Вас в робочі дні тижня економно використовувати електричну енергію та не вмикати без зайвої потреби в період з 8.00 до 11.00 години та з 19.00 до 22.00 години енергоємні побутові електроприлади, використання яких може суттєво перевищити граничну величину електроспоживання Львівщини, встановлену Міністерством енергетики та вугільної промисловості України.
Енергетична безпека Львівщини та України залежить від кожного з нас!













