» Інформація » Енергетична безпека держави залежить від кожного з нас

Енергетична безпека держави залежить від кожного з нас

Автор: admin2 от 18-09-2014, 09:04
 (голосів: 0)

Енергетична безпека держави залежить від кожного з нас17 вересня в райдержадміністрації відбулася нарада з питань підготовки до опалювального сезону. Обговорювалися антикризові заходи, які потрібно впровадити з метою економії енергоресурсів.

Ми всі знаємо про непросту ситуацію, яка склалася в енергетичній сфері держави, тому повинні виробити план дій для того, щоб цьогорічний опалювальний сезон в районі пройшов без надзвичайних ситуацій,” - сказав перший заступник голови райдержадміністрації Степан Рудницький.

На нараді йшлося про необхідність економії газу. Зазначалося, що у приватному секторі, зважаючи на подорожчання газу, мешканці самі намагатимуться економно його використовувати. Стоїть завдання переходу на альтернативні види палива. Підприємства району вже розпочали роботу в цьому напрямку. Особливо потрібно зосередити увагу на бюджетній сфері. Активно і результативно працює над режимом економного використання енергоресурсів Дрогобицьке районне територіальне медичне об'єднання. Найбільше проблем існує у галузі освіти району.

Представники Дрогобицького та Бориславського РЕМУ поінформували, що для запобігання аварійним відключенням електроенергії необхідно в робочі дні тижня застосовувати режим економного використання електроенергії. Енергетики звертаються до населення, підприємств, установ та організацій з проханням в час пік не вмикати без зайвої потреби в період з 8.00 до 11.00 години та з 19.00 до 22.00 години енергоємні побутові електроприлади. Лише таким чином можна уникнути графіків вимкнень електроенергії.

 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua