17 вересня в райдержадміністрації відбулася нарада з питань підготовки до опалювального сезону. Обговорювалися антикризові заходи, які потрібно впровадити з метою економії енергоресурсів.
“Ми всі знаємо про непросту ситуацію, яка склалася в енергетичній сфері держави, тому повинні виробити план дій для того, щоб цьогорічний опалювальний сезон в районі пройшов без надзвичайних ситуацій,” - сказав перший заступник голови райдержадміністрації Степан Рудницький.
На нараді йшлося про необхідність економії газу. Зазначалося, що у приватному секторі, зважаючи на подорожчання газу, мешканці самі намагатимуться економно його використовувати. Стоїть завдання переходу на альтернативні види палива. Підприємства району вже розпочали роботу в цьому напрямку. Особливо потрібно зосередити увагу на бюджетній сфері. Активно і результативно працює над режимом економного використання енергоресурсів Дрогобицьке районне територіальне медичне об'єднання. Найбільше проблем існує у галузі освіти району.
Представники Дрогобицького та Бориславського РЕМУ поінформували, що для запобігання аварійним відключенням електроенергії необхідно в робочі дні тижня застосовувати режим економного використання електроенергії. Енергетики звертаються до населення, підприємств, установ та організацій з проханням в час пік не вмикати без зайвої потреби в період з 8.00 до 11.00 години та з 19.00 до 22.00 години енергоємні побутові електроприлади. Лише таким чином можна уникнути графіків вимкнень електроенергії.













