Сьогодні відбулася робоча нарада щодо енергетичної безпеки району, яку провів перший заступник голови райдержадміністрації Степан Рудницький. У нараді взяли участь керівники управління газового господарства, Дрогобицького та Бориславського РЕМів.
Енергетики повідомили, що дотепер Дрогобиччина з певних об'єктивних причин ще не зазнавала аварійних відімкнень електроенергії. Втім, відповідні графіки аварійних відключень та зменшення потужності в регіоні є погоджені і ймовірність того, що вони будуть застосовані, все ще не знята з порядку денного.
Під час наради знову йшлося про необхідність економного використання електроенергії (особливо, в пікові години) та газу.













