» Інформація » Графіки аварійних відключень електроенергії все ще можуть бути застосовані на Дрогобиччині

Графіки аварійних відключень електроенергії все ще можуть бути застосовані на Дрогобиччині

Автор: admin2 от 15-12-2014, 15:14
 (голосів: 0)

Графіки аварійних відключень електроенергії все ще можуть бути застосовані на ДрогобиччиніСьогодні відбулася робоча нарада щодо енергетичної безпеки району, яку провів перший заступник голови райдержадміністрації Степан Рудницький. У нараді взяли участь керівники управління газового господарства, Дрогобицького та Бориславського РЕМів.

Енергетики повідомили, що дотепер Дрогобиччина з певних об'єктивних причин ще не зазнавала аварійних відімкнень електроенергії. Втім, відповідні графіки аварійних відключень та зменшення потужності в регіоні є погоджені і ймовірність того, що вони будуть застосовані, все ще не знята з порядку денного.

Під час наради знову йшлося про необхідність економного використання електроенергії (особливо, в пікові години) та газу.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua