28 вересня в Палаці мистецтв музею «Дрогобиччина» відкрилася виставка малярства знаного дрогобицького лікаря-стоматолога Романа-Олександра Жирика, котрий упродовж сорока років малює, і чиї роботи є в багатьох приватних збірках в Україні та за кордоном. Він займає посаду завідувача терапевтичним відділенням Дрогобицької стоматологічної поліклініки.
Працює у різних жанрах: пейзаж, натюрморт, портрет, архітектурний пейзаж. Навчався живопису самотужки ще з студентських років, переважно на полотнах Івана Труша та Олекси Новаківського. У творчому доробку понад 200 робіт.
Виступаючі на презентації мистецтвознавці дуже тепло говорили і про автора, і про його роботи. Як зауважили директор музею «Дрогобиччина» Алла Гладун та директор музею імені Михайла Біласа Олена Білас-Березова на виставці представлені багато картин рідного Дрогобича, які з фотографічною точністю передають не лише архітектуру міста, але і його життя.
Щира та невимушена атмосфера передалася кожному, хто прийшов оцінити творчість Романа-Олександра Жирика.













