1 жовтня в райдержадміністрації відбулася нарада з питань пасажирських перевезень, яку провів перший заступник голови райдержадміністрації Степан Рудницький.
Йшлося про цінову політику, дотримання графіків руху, перевезення пільговиків тощо. Перевізникам рекомендовано у питанні тарифів на проїзд більш тісно працювати з органами місцевого самоврядування, проводити роз'яснювальну роботу серед населення. Наголошувалося, що перевізники повинні чітко дотримуватися графіків руху робочих і вихідних днів, забезпечувати маршрути тим транспортом, який був задекларований умовами конкурсу, а не вносити зміни на власний розсуд. Адже такі дії спричиняють соціальну напругу в районі. Нині вже є низка скарг від мешканців Дережич, Меденич, Грушова. На факти порушень керівництво райдержадміністрації обіцяє реагувати жорстко.
Це стосується і дотримання домовленостей в рамках соціального партнерства. Якщо перевізник зобов'язався надати транспорт для перевезення чи то футбольної команди, чи групи учасників масових заходів, то це зобов'язання має бути виконане якісно і вчасно.
Керівник управління праці та соціального захисту населення Галина Чапля повідомила, що у зв'язку з відсутністю бланків посвідчень пільгове перевезення в громадському транспорті інвалідів з дитинства та дітей-інвалідів здійснюється відповідно до тимчасової довідки встановленого зразка.













