На виконання доручення голови райдержадміністрації Андрія Шевкенича у райдержадміністрації розпочалися слухання з питань організації пасажирських перевезень.
Слухання за участю сільських голів, перевізників, управління праці та соціального захисту, фінансового управління, відділу ЖКГ проводить перший заступник голови райдержадміністрації Руслан Щерба.
Йдеться про надання перевізникам компенсації з місцевих бюджетів за перевезення громадян пільгових категорій. Розглядаються також проблемні питання, пов’язані з роботою пасажирського транспорту — дотримання графіків руху, культури перевезень тощо.













