2 жовтня під головуванням заступника Романа Урбана продовжила свою роботу в пленарному режимі XXXVI сесія районної ради. Перед початком засідання присутні стоячи привітали учасників АТО — бійців 1 батальйону Нацгвардії України, які прийшли, щоб подякувати за допомогу та підтримку українського війська, яка, зважаючи на ситуацію в державі, повинна продовжитись.
Депутати розглянули питання про внесення змін до цьогорічного районного бюджету, про соціально-економічний стан району протягом 8 місяців цього року. Про стан підготовки народногосподарського комплексу району до роботи в осінньо-зимовий період доповідав перший заступник голови райдержадміністрації Степан Рудницький. У своїй доповіді він зазначив, що підготовчі заходи проводяться відповідно до затверджених графіків, втім існують і проблемні питання. Це — необхідність більш активної роботи відділу освіти та лісогосподарських підприємств району для забезпечення навчальних закладів твердим паливом, подальша співпраця із ТзОВ “Кробат Україна” щодо подачі тепла до Нагуєвицької школи, оскільки відповідно до фінансових ресурсів угода з відділом освіти була укладена лише на півроку. С. Рудницький акцентував увагу на необхідності дотримання економного використання енергоресурсів, застосування альтернативних джерел енергії.













