3 жовтня в Дрогобицькій районній державній адміністрації відбулася нарада щодо освоєння капітальних вкладень на будівництво, реконструкцію та ремонт об’єктів в Дрогобицькому районі, яку провів перший заступник голови РДА Степан Рудницький. На нараді розглядався хід виконання робіт на об’єктах, що співфінансуються з обласного та місцевого бюджетів, зокрема це реконструкція фельдшерсько-акушерського пункту в селі Солонсько під дитячий будинок сімейного типу, реконструкція водопровідних мереж в селі Почаєвичі та будівництво водопроводу в селі Раневичі, реконструкція приміщення для створення НВК на базі школи в селищі Підбуж та відкриття додаткової групи дитячого
садочка в селі Вороблевичі, будівництво сучасної теплиці для вирощування садового матеріалу для ДП «Дрогобицьке лісове господарство» та інших об’єктах району.
На нараді керівник відділу економічного розвитку, інвестицій, торгівлі та промисловості Ярослава Ковтик повідомила, що до 14 листопада продовжується подача заявок на обласний конкурс мікропроектів на 2015 рік від сільських та селищних рад, і основна увага у їх відборі буде приділятися проектам енергозбереження закладів освіти та медицини.













