Перший заступник Дрогобицької райдержадміністрації Степан Рудницький провів нараду щодо підготовки виборчих дільниць до проведення виборів народних депутатів України, які відбудуться 26 жовтня. Наголошувалося на тому, що в першу чергу необхідно, щоб на кожній дільниці був зв'язок, дотримувались правила електро- та пожежної безпеки. Як повідомив заступник начальника МВ ГУМВСУ у Львівській області Михайло Павук, охорону виборчих дільниць будуть забезпечувати працівники міліції разом із загонами самооборони вже з п'ятниці, коли виборчі бюлетені будуть доставлені на дільниці.
Працівники структурних підрозділів райдержадміністрації доповіли про готовність закріплених за ними виборчих дільниць до проведення виборів.













