» Інформація » В Дрогобичі відбувся кінофестиваль короткометражного кіно

В Дрогобичі відбувся кінофестиваль короткометражного кіно

Автор: admin1 от 20-10-2014, 11:11
 (голосів: 0)

В Дрогобичі відбувся  кінофестиваль короткометражного кіноВ неділю, 19 жовтня, в Дрогобицькому народному домі імені Івана Франка пройшов перший кінофестиваль короткометражного кіно. Участь в ньому взяли молоді режисери, художники та оператори київської кіностудії “Вавилон 13”. Кілька днів тому вони повернулися з Донецької області, де знімали матеріал для майбутнього фільму про наших військових, що воюють в зоні АТО. Попередні документальні фільми знімались на київському Майдані і глядачів вражає реальність того, що відбувається на екрані. Мета фестивалю — донести до глядача невеликих міст українське кіно, показати, що воно живе.

В програмі фестивалю було представлено один анімаційний фільм “Магазин щастя” та три ігрових короткометражних фільми “Знеболювальне”, “Казка про Катерину” та “Як Шевченко шукав роботи”. Їх презентували художник-мультиплікатор Юліанна Вербіщук, режисери Валерія Сочивець та Арсеній Бортник. Організацією проведення кінофестивалю займались дрогобицькі “пластуни”.  ВІДЕО

 

В Дрогобичі відбувся  кінофестиваль короткометражного кіно
В Дрогобичі відбувся  кінофестиваль короткометражного кіно

 

 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua