» Список статей за 20.10.2014
Сортувати новини за: датою новини | популярністю | відвідуванню | коментарями | абеткою

Відбулося засідання Колегії райдержадміністрації

Автор: admin1 от 20-10-2014, 14:07

Відбулося засідання Колегії райдержадміністрації20 жовтня в приміщенні районного народного дому відбулося засідання Колегії райдержадміністрації, участь в якому взяли члени Колегії, керівники структурних підрозділів Дрогобицької РДА, районних управлінь, відділів, служб, підприємств та організацій, сільські та селищні голови, представники засобів масової інформації. Відкрив засідання перший заступник голови райдержадміністрації Степан Рудницький, який ознайомив присутніх з проблематикою та порядком проведення засідання. Доповідачем по першому питанню, про виконання основних показників соціально-економічного розвитку району за дев'ять місяців цього року була керівник відділу економічного розвитку, інвестицій, торгівлі та промисловості Ярослава Ковтик.

Ремонт дороги Дрогобич-Волоща — тема наради в райдержадміністрації

Автор: admin1 от 20-10-2014, 11:53

Ремонт дороги Дрогобич-Волоща — тема наради в райдержадміністраціїТема ремонту доріг неодноразово піднімалась на нарадах в Дрогобицькій райдержадміністрації. На чергову таку нараду були зібрані сільські голови Рихтич, Добрівлян, Роліва, Грушова, Волощі, підприємці, керівник Дрогобицького райавтодору, щоб спільно знайти вихід в цій ситуації.

Спочатку розглядалося питання про хід ремонтих робіт комунальних доріг.

Керівник філії “Дрогобицький райавтодор” Сергій Грибанов повідомив, що минулого тижня на дорогу Дрогобич-Волоща розпочато завіз гравію з Сколівського кар'єру, продовжуються роботи і на даний час.

В Дрогобичі відбувся кінофестиваль короткометражного кіно

Автор: admin1 от 20-10-2014, 11:11

В Дрогобичі відбувся  кінофестиваль короткометражного кіноВ неділю, 19 жовтня, в Дрогобицькому народному домі імені Івана Франка пройшов перший кінофестиваль короткометражного кіно. Участь в ньому взяли молоді режисери, художники та оператори київської кіностудії “Вавилон 13”. Кілька днів тому вони повернулися з Донецької області, де знімали матеріал для майбутнього фільму про наших військових, що воюють в зоні АТО. Попередні документальні фільми знімались на київському Майдані і глядачів вражає реальність того, що відбувається на екрані. Мета фестивалю — донести до глядача невеликих міст українське кіно, показати, що воно живе. ВІДЕО

Батьки Ролівської школи зустрілись з керівництвом РДА

Автор: admin1 от 20-10-2014, 10:31

Батьки Ролівської школи зустрілись з керівництвом РДАСьогодні, 20 жовтня, в кабінеті першого заступника голови райдержадміністрації Степана Рудницького відбулася зустріч з батьками, діти яких навчаються в Ролівській школі, вони просили допомогти їм у встановленні пластикових вікон та виконанні ремонтних робіт. Начальник фінансового управління Дрогобицької РДА Віталій Перхун пояснив заявникам порядок надання коштів та необхідності підготовки кошторисної документації з подальшим розглядом цього питання на сесії районної ради. Степан Рудницький повідомив, що до 14 листопада триває прийом документів на участь в обласному конкурсі мікропроектів на 2015 рік, а один із пріоритетів визначено заходи з енергозбереження в освітній галузі і порадив...

Розпорядження районної державної адміністрації від 15 жовтня 2014 року №242

Автор: admin1 от 20-10-2014, 09:34

Про  призначення та виплату державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям

Відбувся 15-й фестиваль мистецтв «Сурми звитяги»

Автор: admin1 от 20-10-2014, 08:55

Відбувся 15-й фестиваль мистецтв «Сурми звитяги»15 та 16 жовтня відбувся районний етап п’ятнадцятого дитячо-юнацького фестивалю мистецтв «Сурми звитяги», в якому брали участь усі загальноосвітні школи, НВК І-ІІ та І-ІІІ ступенів, Дрогобицький районний Будинок дитячої та юнацької творчості. Метою фестивалю є широке пропагування серед дітей та юнацтва кращих зразків мистецьких творів патріотичного спрямування, що розкривають героїчний шлях національно-визвольної боротьби українського народу в ХХ столітті, вивчення пісенної спадщини Січового Стрілецтва, Української Галицької Армії, Організації Українських Націоналістів, Української Повстанської Армії,  а також сучасної української молодіжної патріотичної пісні, що звучала під час Революції на Граніті, на Помаранчевому та Євромайданах, Революції Гідності.