На оперативній нараді в райдержадміністрації, яку сьогодні, 23 жовтня, провів перший заступник голови Дрогобицької РДА Віталій Скоропад основний акцент було приділено підготовці до початку опалювального сезону, особливо це стосується навчальних закладів та медичних установ. На нараді з керівниками відділів та управлінь райдержадміністрації обговорювалося питання аудиту земель, управлінських видатків по сільським та селищним радам, підготовки до формування районного бюджету на 2018 рік. Також було загострено проблему щодо підняття тарифів на проїзд в приміському транспорті, тому за ініціативи керівництва райдержадміністрації завтра буде проведена зустріч з перевізниками для прийняття альтернативного рішення.
Участь в нараді взяв заступник голови Дрогобицької районної ради Володимир Стецівка.













