Сьогодні, 31 жовтня, з нагоди 30-ти річчя з дня заснування Доброгостівського дошкільного навчального закладу “Півник” відбулася панорама творчих ідей і знахідок працівників цього закладу, в якому взяли участь керівники району – перший заступник голови райдержадміністрації Степан Рудницький та заступник голови Дрогобицької РДА Галина Гайдук. Вони щиро
привітали колектив дитячого садочка та його керівника Любов Козар з цією датою та за досягнуті успіхи в роботі вручили почесні грамоти від районної державної адміністрації та районної ради.
Також для гостей, а ними були працівники дошкільних навчальних закладів району, вихователі та діти в різних вікових групах представили цікаві фізкультурні вправи, показали виставу про день народження Півника, казку про кошенят, де малята по ходу казки робили висновки про права дітей, розповідали вірші про Україну, про рідний край, навіть “варили” гарбузову кашу та пригощали пирогом.
Цікаве дійство не залишило нікого байдужим, свято справді вдалося.













