Під головуванням першого заступника голови Дрогобицької райдержадміністрації Степана Рудницького 31 жовтня відбулася нарада з питань організації пасажирських перевезень. Запрошені керівник відділу ДАІ з обслуговування міста Дрогобича та Дрогобицького району капітан міліції Василь Лаврик, активісти громадських організацій. Також участь в нараді взяли заступники голови РДА Іван Мізерник та Галина Гайдук.
За результатами наради було дано доручення щодо покращення рівня пасажирських перевезень на окремих напрямках.













