13 листопада спеціалісти Дрогобицького районного центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді до Дня прояву доброти провели оригінальну акцію “Обійми мене та отримай цукерку» для учнів ЗОШ I-II ступенів с. Болехівці. До акції долучилися і педагоги.
Учасники дарували одне одному обійми, добрі побажання, у відповідь отримували цукерки. Здивовані школярі охоче підтримали цікаву і незвичну акцію. Після обіймів і гарних слів у дітей запалювався вогник добра і радості в очах та з’являлася посмішка на обличчі.
Такі заходи демонструють дітям та дорослим, що навіть посмішкою, добрим словом, обіймами, маленькою цукеркою можна створити щиру і довірливу атмосферу.













