Про це обласну та районну владу офіційно попередила голова профспілкової організації Ольга Грицик. Акція, як вказано в листі, відбудеться під стінами будинку районної ради та райдержадміністрації 24 листопада о 16.00 год.. Учасники вимагатимуть виплати педагогічним працівникам району щорічної грошової винагороди за сумлінну працю у розмірі не менше 50% посадового окладу.
Як уже повідомлялося, в районному бюджеті на цей рік, виходячи з фінансових можливостей, рішенням сесії районної ради було закладено 10% грошової винагороди вчителям. Слід також зазначити, що Дрогобицький район — один з небагатьох в області та в Україні загалом, де працівники бюджетної сфери до кінця року забезпечені заробітною платою.













