» Інформація » Освітяни району протестували, вимагаючи винагороду

Освітяни району протестували, вимагаючи винагороду

Автор: admin1 от 24-11-2014, 18:05

Освітяни району протестували, вимагаючи винагородуСьогодні, 24 листопада перед входом до будинку Дрогобицької районної ради та районної державної адміністрації відбулася акція протесту працівників освіти району. Педагоги вимагали від районної влади виплату  до Дня вчителя грошової винагороди за сумлінну працю у розмірі не менше 50% від посадових окладів. Організатором акції виступила Дрогобицька районна організація профспілкових працівників освіти та науки України, головою якої є депутат районної ради Ольга Грицик. Після її виступу слово мали вчителі навчальних закладів району та представник обласної профспілки освітян.

Освітяни району протестували, вимагаючи винагородуДо толерантності та взаєморозуміння закликали учасників акції протесту заступник голови районної ради Роман Урбан та перший заступник голови райдержадміністрації Степан Рудницький. Заступник керівника фінансового управління Роман Настьошин та в.о. начальника відділу освіти Іван Стецко пояснили освітянам, що в районному бюджеті на цей рік, виходячи з фінансових можливостей, рішенням сесії районної ради було закладено 10%. Та все ж учасники акції прийняли звернення до керівництва області з вимогою забезпечити їм виплату грошової винагороди у розмірі не менше 50% до 15 грудня та повернення коштів за відрядження до 31 грудня цього року, в іншому випадку вони залишають за собою право до більш активних дій.

Освітяни району протестували, вимагаючи винагороду