» Інформація » Освітяни вимагають збільшення винагороди

Освітяни вимагають збільшення винагороди

Автор: admin2 от 26-11-2013, 09:24

Освітяни вимагають збільшення винагороди25 листопада біля будинку райдержадміністрації зібралися представники освітян району (біля 200 осіб), які вимагали збільшення розміру винагороди педагогічним працівникам не менше 50% посадового окладу. Зібрання очолила голова районної організації профспілкових працівників освіти і науки України Ольга Грицик.

З педагогами поспілкувалися керівники управління освіти та фінансового управління райдержадміністрації.

Як уже повідомлялося, відповідно до рішення районної ради від 28.12.2012 року №34 “Про затвердження районного бюджету Дрогобицького району на 2013 рік” управління з питань освіти, молоді та спорту райдержадміністрації розробило кошторис видатків, де розмір винагороди педагогічним працівникам відповідно до ст. 57 Закону України “Про освіту” становив 10% до посадового окладу. Протягом року керівництвом району, незважаючи на брак коштів, була вишукана можливість збільшити розмір цієї виплати до 20%. Як наголосив голова райдержадміністрації Михайло Винницький, - 20% - це не остаточна сума. Якщо дозволить бюджет району, до кінця року будуть опрацьовуватися можливості для її збільшення. Окрім цього, у районі своєчасно і в повному обсязі забезпечується виплата заробітної плати працівникам бюджетної сфери, в тому числі, освіти.

За результатами акції була прийнята відповідна резолюція, у якій вчителі наполягають на виконанні їхніх вимог.