» Інформація » Засідав районний антикризовий енергетичний штаб

Засідав районний антикризовий енергетичний штаб

Автор: admin2 от 9-12-2014, 11:20
 (голосів: 0)

Засідав районний антикризовий енергетичний штаб9 грудня перший заступник голови райдержадміністрації Степан Рудницький провів засідання районного антикризового енергетичного штабу. У засіданні взяли участь представники Дрогобицького РЕМу та управління газового господарства, окремих промислових підприємств.

Степан Рудницький наголосив, що сьогодні маємо досить напружену ситуацію в енергетичній системі нашої держави. Тому першочергове завдання, яке стоїть перед усіма споживачами — економне використання енергоресурсів.

Представники енергетичних підприємств повідомили, що в районі не зафіксовано випадків перевищення лімітів на енергоресурси. Навпаки, як зазначив представник управління газового господарства, у зв'язку з подорожчанням спостерігається суттєве зменшення використання газу як населенням, так і підприємствами та організаціями. Споживачі намагаються переходити на альтернативні види палива, запроваджувати енергозберігаючі технології.

У сфері споживання електроенергії ситуація зберігається напруженою, адже питання можливих планових відключень все ще не зняте з порядку денного.

Перший заступник голови райдержадміністрації доручив керівникам Дрогобицького та Бориславського РЕМів та керівникам управлінь газового господарства проводити роз'яснювальну роботу щодо енергоощадності у засобах масової інформації та постійно моніторити споживачів енергоносіїв бюджетних установ, промислових підприємств на предмет споживання електрики і природного газу. 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua