27 січня в райдержадміністрації відбулася нарада з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації та служб району, які фінансуються з районного бюджету. Нараду провів перший заступник голови райдержадміністрації Степан Рудницький. Проаналізовано стан фінансування основних видатків в умовах тимчасових кошторисів. Керівники інформували про те, що на даний час йде проплата авансу працівникам та енергоносіїв. Районне медичне об'єднання частину наявних коштів планує вже на початку року використати для придбання ліків пільговикам.
Обговорювалися питання, які виникають у зв'язку з новим механізмом фінансування галузей та інших нововведень Бюджетного кодексу. Так, йшлося про методику відрахування внесків до Пенсійного фонду при неповній зайнятості, фінансування Меденицького дитсадочка, який селищна рада передала на забезпечення з районного бюджету, про оплату харчування дітей молодшого шкільного віку пільгових категорій, про фінансування шкільних автобусів, яке буде здійснюватися тільки на найнеобхідніших маршрутах або там, де була проведена оптимізація навчальних закладів.













