» Інформація » Робота щодо легалізації зайнятості в районі триватиме

Робота щодо легалізації зайнятості в районі триватиме

Автор: admin2 от 10-02-2015, 09:33
 (голосів: 0)

Робота щодо легалізації зайнятості в районі триватимеУ райдержадміністрації відбулося засідання робочої групи з питань легалізації зайнятості та виплати заробітної плати, яке провів перший заступник голови райдержадміністрації Степан Рудницький. Він інформував про те, що за підсумками наради в області голова облдержадміністрації Олег Синютка дав задання активізувати роботи в межах чинного законодавства.

На засіданні обговорювалося питання зміни функцій між відповідними службами щодо проведення перевірок з питань легалізації зайнятості. Наданий час відбувається реорганізація служби зайнятості. Присутні на нараді керівники висловили свої пропозиції щодо ефективної роботи в цьому напрямку. Зазначалося, що у січні цього року у зв'язку зі змінами в законодавстві, яке передбачає значні штрафні санкції, активізувалася легалізації працівників.

Степан Рудницький зазначив, що уряд наклав мораторій на проведення перевірок, втім є інші методи роботи. Робоча група повинна продовжувати працювати з підприємцями на місцях, проводити обстеження, надавати методичну допомогу, вести моніторинг ситуації на ринку праці в районі. Перший заступник голови райдержадміністрації також доручив для порівняльного аналізу підготувати довідку щодо оплати праці в районі, тобто, розмір середньої заробітної плати в розрізі галузей.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua