» Інформація » Районна комісія з питань легалізації зайнятості та оплати праці відновлює свою роботу

Районна комісія з питань легалізації зайнятості та оплати праці відновлює свою роботу

Автор: admin2 от 6-07-2015, 16:48
 (голосів: 0)

Районна комісія з питань легалізації зайнятості та оплати праці відновлює свою роботуСьогодні відбулося засідання районної комісії з питань легалізації зайнятості та оплати праці, яке провів перший заступник голови райдержадміністрації Степан Рудницький. Члени комісії обговорили організаційні питання подальшої діяльності. Йшлося про необхідність продовження роботи з місцевими радами, підприємцями, зокрема, для забезпечення соціального захисту працівників, наповнення місцевих бюджетів (як відомо, із 47-ми сільських, селищних рад не виконала бюджет 21-на).

Комісія і надалі здійснюватиме моніторинг в розрізі населених пунктів та підприємницьких структур, працюватиме з підприємцями шляхом роз'яснення необхідності детінізації зайнятості та оплати праці. Наголошувалося, що на даний час, поки існує заборона перевірок, законослухняні бізнесмени та ті, які працюють "в тіні", опинилися в нерівних умовах. Зазначалося, що мораторій на перевірки не скасовує вимог працювати у правовому полі.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua