» Інформація » При в'їзді в Дрогобич відновлять пост ДАІ

При в'їзді в Дрогобич відновлять пост ДАІ

Автор: admin1 от 2-03-2015, 15:54

При  в'їзді в Дрогобич відновлять пост ДАІСьогодні, 2 березня, перший заступник голови Дрогобицької райдержадміністрації Степан Рудницький провів робочу зустріч з начальником Дрогобицького РЕМу Василем Дмитриком, в.о. начальника відділення ДАІ міста Дрогобича та Дрогобицького району при ГУМВСУ у Львівській області Романом Садлівським, представником Опарівського ВУПЗГ Ігорем Пітою.

Розглядалось питання відновлення блок-поста та забезпечення його освітлення при в'їзді в Дрогобич зі сторони Львова та Стрия (або як його ще в народі називають “Катюша”), де чергуватимуть представники міліції, ДАЇ та Самооборони.

Участь у зустрічі також взяли завідувач сектору взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи, запобігання та виявлення корупції Валерій Овчаренко та завідувач сектору житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури райдержадміністрації Ганна Павлюк.

При  в'їзді в Дрогобич відновлять пост ДАІ