» Інформація » Дрогобичани пройшли Хресною ходою

Дрогобичани пройшли Хресною ходою

Автор: admin2 от 16-03-2015, 10:18
 (голосів: 0)

Дрогобичани пройшли Хресною ходою15 березня у Хрестопоклонну неділю  вулицями Дрогобича пройшла велелюдна молитовна Хресна хода, присвячена 150-річчю митрополита Андрея Шептицького.

Тисячі вірян разом зі своїми пастирями, семінаристами протягом двох годин, проходячи стаціями Хресної дороги та поклоняючись Страстям Христовим, пригадували особливо актуальні у наш час слова мудрості великого українського церковного, культурного та громадського діяча, мецената, батька Церкви.

Молитовну Хресну ходу очолив єпископ Самбірсько-Дрогобицької єпархії УГКЦ владика Ярослав (Приріз), який звернувся до молільників із пастирським словом.

Очільник Самбірсько-Дрогобицької єпархії закликав краян бути єдиною нацією, єдиним народом, не даватися на різні підступи ворога, який намагається розділити нас.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua