15 березня у Хрестопоклонну неділю вулицями Дрогобича пройшла велелюдна молитовна Хресна хода, присвячена 150-річчю митрополита Андрея Шептицького.
Тисячі вірян разом зі своїми пастирями, семінаристами протягом двох годин, проходячи стаціями Хресної дороги та поклоняючись Страстям Христовим, пригадували особливо актуальні у наш час слова мудрості великого українського церковного, культурного та громадського діяча, мецената, батька Церкви.
Молитовну Хресну ходу очолив єпископ Самбірсько-Дрогобицької єпархії УГКЦ владика Ярослав (Приріз), який звернувся до молільників із пастирським словом.
Очільник Самбірсько-Дрогобицької єпархії закликав краян бути єдиною нацією, єдиним народом, не даватися на різні підступи ворога, який намагається розділити нас.













