» Інформація » У Дрогобицькому держлісгоспі стартувала лісокультурна кампанія

У Дрогобицькому держлісгоспі стартувала лісокультурна кампанія

Автор: admin2 от 18-03-2015, 10:37
 (голосів: 0)

У Дрогобицькому держлісгоспі стартувала лісокультурна кампаніяТрадиційно на початку березня у ДП «Дрогобицьке лісове господарство» стартувала весняна посадкова кампанія - 2015.

Цьогоріч лісгосп планує забезпечити відтворення лісів на землях лісового фонду на площі 180 га, в тому числі, посадити 116 га та доповнити природне поновлення лісу на площі 64 га.

Для виконання запланованих об’ємів робіт підприємство підготувалося заздалегідь. Восени минулого року і в першому кварталі цього року провели цілий комплекс підготовчих робіт. У 2014 році було вирощено понад 1,4 млн. штук стандартного посадкового матеріалу сіянців і саджанців та заготовлено 1,1 тонни лісового насіння.

Для шкіл, інших бюджетних установ, сільських, селищних рад лісгосп надасть  безкоштовно саджанці: propozicya-drogobickogo-derzhlsgospu.doc [ b] (завантажень: 4)

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua