Традиційно на початку березня у ДП «Дрогобицьке лісове господарство» стартувала весняна посадкова кампанія - 2015.
Цьогоріч лісгосп планує забезпечити відтворення лісів на землях лісового фонду на площі 180 га, в тому числі, посадити 116 га та доповнити природне поновлення лісу на площі 64 га.
Для виконання запланованих об’ємів робіт підприємство підготувалося заздалегідь. Восени минулого року і в першому кварталі цього року провели цілий комплекс підготовчих робіт. У 2014 році було вирощено понад 1,4 млн. штук стандартного посадкового матеріалу сіянців і саджанців та заготовлено 1,1 тонни лісового насіння.
Для шкіл, інших бюджетних установ, сільських, селищних рад лісгосп надасть безкоштовно саджанці:













