» Інформація » Керівництво РДА перевіряє проведення місячника довкілля в населених пунктах

Керівництво РДА перевіряє проведення місячника довкілля в населених пунктах

Автор: admin2 от 27-03-2015, 11:20

Керівництво РДА перевіряє проведення місячника довкілля в населених пунктахПерший заступник голови райдержадміністрації Степан Рудницький продовжує об'їзд населених пунктів району. Основна мета — перевірка стану проведення місячника довкілля.

Нещодавно С.Рудницький побував у Модричах, Станилі та Болехівцях. Разом із місцевою владою він обстежив стан благоустрою населених пунктів. Особлива увага зверталася на впорядкування територій об'єктів бюджетної сфери, придорожніх смуг, берегів водойм, сільських кладовищ, ліквідацію стихійних смітників. Огляд показав, що всі села розпочали традиційне передвеликоднє прибирання. Втім, ще дуже багато належить зробити. Степан Рудницький доручив закінчитиКерівництво РДА перевіряє проведення місячника довкілля в населених пунктах найважливіші роботи до кінця цього тижня, поки дозволяють погодні умови.

Паралельно було проведено перевірку ведення військового обліку в сільських радах. За її результатами найвищу оцінку отримала Болехівська сільська рада. Інші отримали методичні рекомендації та завдання в найкоротші терміни виправити недоліки.