23 березня перший заступник голови райдержадміністрації Степан Рудницький перебував з робочою поїздкою в населених пунктах району. Поруч з іншими питаннями він проінспектував стан проведення місячника довкілля на території Доброгостівської і Уличнянської сільських рад. Огляд показав, що в цих селах ще належить багато зробити, щоб привести їх до належного вигляду. Стан придорожніх смуг, берегів водойм, прилеглих територій та вуличної мережі не відповідає екологічним критеріям і потребує більш уважного та відповідального ставлення з боку виконкомів цих сільських рад, установ та організацій, підприємців, самих мешканців. За результатами огляду Степан Рудницький коротко підсумував побачене, зробив зауваження та поставив конкретні завдання для усунення недоліків.До кінця цього тижня, оскільки поліпшилися погодні умови, сміття має бути прибране.
За підсумками проведених робіт з прибирання територій буде прийняте відповідне рішення.













