Щотижневе засідання районного Оперативного штабу для координації роботи з питань безпеки громадян і захисту об'єктів інфраструктури, яке відбулося сьогодні, 27 березня, відкрив перший заступник голови Дрогобицької райдержадміністрації Степан Рудницький. Завідувач сектору взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи РДА Валерій Овчаренко відзвітував за роботу, що проводилася цього тижня. Важливі питання, що обговорювалися на засіданні стосувалися створення в селах району громадських формувань та спільне, з працівниками міліції, патрулювання, пожежної безпеки культових споруд та інше. Генеральний директор ПАТ “Стебницьке гірничо-хімічне підприємство «Полімінерал» Сергій Оринчак інформував членів районного Оперативного штабу, що з метою захисту об'єктів інфраструктури, крім цілодобової охорони дамби хвостосховища буде встановлено відеоспостереження.
Також прозвучала інформація, що в місті Дрогобичі, на Гірці, відновлюється військова частина Національної гвардії України, яка існувала тут до 2000 року. Участь в засіданні взяли представники правоохоронних органів, НГВУ “Бориславнафтогаз”, керівники Дрогобицького та Бориславського РЕМів, сільські голови Болехівців та Модрич.













