» Інформація » Один з об'єктів інфраструктури додатково буде оснащений відеоспостереженням

Один з об'єктів інфраструктури додатково буде оснащений відеоспостереженням

Автор: admin1 от 27-03-2015, 16:09
 (голосів: 0)

Один з  об'єктів інфраструктури додатково буде оснащений відеоспостереженнямЩотижневе засідання районного Оперативного штабу для координації роботи з питань безпеки громадян і захисту об'єктів інфраструктури, яке відбулося сьогодні, 27 березня, відкрив перший заступник голови Дрогобицької райдержадміністрації Степан Рудницький. Завідувач сектору взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи РДА Валерій Овчаренко відзвітував за роботу, що проводилася цього тижня. Важливі питання, що обговорювалися на засіданні стосувалися створення в селах району громадських формувань та спільне, з працівниками міліції, патрулювання, пожежної безпеки культових споруд та інше. Генеральний директор ПАТ “Стебницьке гірничо-хімічне підприємство «Полімінерал» Сергій Оринчак інформував членів районного Оперативного штабу, що з метою захисту об'єктів інфраструктури, крім цілодобової охорони дамби хвостосховища буде встановлено відеоспостереження.

Також прозвучала інформація, що в місті Дрогобичі, на Гірці, відновлюється військова частина Національної гвардії України, яка існувала тут до 2000 року. Участь в засіданні взяли представники правоохоронних органів, НГВУ “Бориславнафтогаз”, керівники Дрогобицького та Бориславського РЕМів, сільські голови Болехівців та Модрич.

Один з  об'єктів інфраструктури додатково буде оснащений відеоспостереженням

Один з  об'єктів інфраструктури додатково буде оснащений відеоспостереженням
 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua