» Інформація » Про проблему водопостачання Борислава йшлося на засіданні Оперативного штабу

Про проблему водопостачання Борислава йшлося на засіданні Оперативного штабу

Автор: admin1 от 22-05-2015, 14:02

Про проблему водопостачання Борислава йшлося на засіданні Оперативного штабуНа черговому засіданні Оперативного штабу, яке сьогодні, 22 травня, провів перший заступник голови райдержадміністрації Степан Рудницький основним питанням було проблема водопостачання міста Борислава. На засідання були запрошені керівники та представники КП «Бориславводоканал», КП «Дрогобичводоканал», Дрогобицького та Бориславського МВ ГУ МВСУ у Львівській області, Дрогобицького районного відділу ГУ ДСНС України у Львівській області, участь взяли керівник сектору роботи взаємодії з правоохоронними органами Валерій Овчаренко та керівник відділу з питань цивільного захисту Олег Тарбєєв.

ПАТ «Львівобленерго» за борги систематично припиняє подачу електропостачання Бориславському водоканалу, загалом борг КП «Бориславводоканал» за спожиту електричну енергію на даний час становить 1 млн 418,5 тис грн. Після того, як було заслухано керівника цього комунального підприємства та обговорено ситуацію, що склалася було прийнято рішення, звернутись до правоохоронних органів провести перевірку управлінської та фінансової діяльності КП «Бориславводоканал» і в найкоротші терміни підготувати відповідні документи.

Про проблему водопостачання Борислава йшлося на засіданні Оперативного штабу