Працівники Дрогобицького держлісгоспу провели екологічні заняття для учнів шкільних лісництв, в тому числі, створених у 2014 році Лішнянського, Нагуєвицького та Уличненського. Лісівники разом із школярами виготовили та розвішали шпаківні, посадили лісові культури, провели інші лісокультурні заходи. Таким чином, завдяки залученню учнів шкільних лісництв вже створено лісові культури на площі 18 га. Також в Лішнянському лісництві доповнено дендропарк, який був закладений минулого року.













