8 квітня заступник голови райдержадміністрації Іван Мізерник провів робочу нараду щодо ліквідації заборгованості з оплати за енергоносії, яка виникла у бюджетній сфері району станом на 1 квітня. У нараді взяли участь керівники бюджетних галузей, фінансового управління, представники газових та енергетичних служб. Зазначалося, що тимчасова заборгованість спричинена переходом галузей на фінансування з державного бюджету. Субвенція з держбюджету надходить у пізніші терміни, аніж термін оплати за комунальні послуги. Керівники запевнили, що заборгованість буде ліквідована одразу при отриманні субвенції (ДРТМО вже провело відповідну оплату). “Надалі, коли завершиться опалювальний сезон, ситуація вирівняється і стабілізується,” - зазначив керівник фінансового управління райдержадміністрації Віталій Перхун.













