» Інформація » Заборгованість із оплати за енергоносії в бюджетній сфері буде ліквідована

Заборгованість із оплати за енергоносії в бюджетній сфері буде ліквідована

Автор: admin2 от 8-04-2015, 12:42
 (голосів: 0)

Заборгованість із оплати за енергоносії в бюджетній сфері буде ліквідована8 квітня заступник голови райдержадміністрації Іван Мізерник провів робочу нараду щодо ліквідації заборгованості з оплати за енергоносії, яка виникла у бюджетній сфері району станом на 1 квітня. У нараді взяли участь керівники бюджетних галузей, фінансового управління, представники газових та енергетичних служб. Зазначалося, що тимчасова заборгованість спричинена переходом галузей на фінансування з державного бюджету. Субвенція з держбюджету надходить у пізніші терміни, аніж термін оплати за комунальні послуги. Керівники запевнили, що заборгованість буде ліквідована одразу при отриманні субвенції (ДРТМО вже провело відповідну оплату). “Надалі, коли завершиться опалювальний сезон, ситуація вирівняється і стабілізується,” - зазначив керівник фінансового управління райдержадміністрації Віталій Перхун.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua