» Інформація » Контроль за станом довкілля продовжиться і після Великодня

Контроль за станом довкілля продовжиться і після Великодня

Автор: admin2 от 9-04-2015, 11:27
 (голосів: 0)

Контроль за станом довкілля продовжиться і після ВеликодняПерший заступник голови райдержадміністрації Степан Рудницький провів 8 квітня нараду щодо завершення місячника довкілля, у якій взяв участь заступник голови райдержадміністрації Іван Мізерник, члени робочої групи з проведення місячника довкілля Відзначено, що не всі виконкоми сільських рад в повній мірі виконали заходи з прибирання територій, а саме: Доборгостівська, Михайлевицька,  Літинська та Рихтицька. Необхідно доопрацювати окремі питання Болехівській, Почаєвицькій сільським та Меденицькій селищній раді. Продовжують заходи з прибирання та розчистки територій, прибережних та придорожніх смуг Дрогобицьке УВГ, філія Райавтодор та “Магістраль”.

Після Великодня керівництво райдержадміністрації продовжить контроль за виконанням заходів з благоустрою. Щодо найбільших порушників законодавства про благоустрій будуть скеровані подання в Державну екологічну інспекцію у Львівській області.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua