Перший заступник голови райдержадміністрації Степан Рудницький провів 8 квітня нараду щодо завершення місячника довкілля, у якій взяв участь заступник голови райдержадміністрації Іван Мізерник, члени робочої групи з проведення місячника довкілля Відзначено, що не всі виконкоми сільських рад в повній мірі виконали заходи з прибирання територій, а саме: Доборгостівська, Михайлевицька, Літинська та Рихтицька. Необхідно доопрацювати окремі питання Болехівській, Почаєвицькій сільським та Меденицькій селищній раді. Продовжують заходи з прибирання та розчистки територій, прибережних та придорожніх смуг Дрогобицьке УВГ, філія Райавтодор та “Магістраль”.
Після Великодня керівництво райдержадміністрації продовжить контроль за виконанням заходів з благоустрою. Щодо найбільших порушників законодавства про благоустрій будуть скеровані подання в Державну екологічну інспекцію у Львівській області.













