На черговому засіданні Оперативного штабу, яке сьогодні провів перший заступник голови райдержадміністрації Степан Рудницький, йшлося про посилення патрулювання населених пунктів району у святкові дні. Патрулювання проходитиме за участю правоохоронців та громадських активістів.
Знову йшла мова про укомплектування поста ДАІ на перехресті, відомому в народі як “Катюша”.
Однією з тем засідання був весняний призов на строкову службу. Військовий комісар Віктор Попов повідомив, що деякі сільські, селищні голови досі не розуміють ситуації, в якій знаходиться держава і вперто чи то саботують, чи не розуміють своїх завдань щодо сприяння у забезпеченні призову. Серед таких, з дозволу сказати, героїв названі Доброгостівська, Новокропивницька та Грушівська сільські ради. Про їхні обов'язки, - зазначалося на засіданні Оперативно штабу, - цим головам нагадають відповідні служби.
Представник Дрогобицької міської ради інформував про звернення до Уряду, яке підготувала міська рада з метою залучення непрацюючих машинобудівних підприємств Дрогобича до виконання державного оборонного замовлення.
На засіданні була озвучена інформація про те, що органи влади регіону та військкомат запрошують до співпраці підприємства та приватних підприємців, які можуть надати допомогу у забезпеченні запчастинами та ремонті техніки для АТО. Така доброчинна допомога буде зарахована їм як виконання військово-транспортного обов'язку.













