» Інформація » На засіданні Оперативного штабу знову йшлося про безпеку об'єктів особливого ризику

На засіданні Оперативного штабу знову йшлося про безпеку об'єктів особливого ризику

Автор: admin2 от 3-04-2015, 14:07
 (голосів: 0)

На засіданні Оперативного штабу знову йшлося про безпеку об'єктів особливого ризикуЗасідання провів перший заступник голови райдержадміністрації Степан Рудницький. Особлива увага була звернута на систему безпеки Стебницького ГХП “Полімінерал”, частина площ якого знаходиться на території району. Йшлося про вжиття керівництвом підприємства заходів для забезпечення екологічного та цивільного захисту на особливо небезпечних об'єктах. Про заходи, які вже виконані та плануються до реалізації, доповіла представник керівництва заводу Романа Савчак. Особлива увага була звернута на питання хвостосховища та закачування розсолів в підземні пустоти, необхідність додаткових постів охорони та відеоспостереження в найбільш вразливих точках.

На засіданні також розглядалося питання укомплектування поста ДАІ на “Катюші” спільно працівниками автоінспекції та міськвідділу міліції. Обговорювалася перспектива відновлення у Дрогобичі військової частини Нацгвардії, до складу якого можуть увійти і мешканці Дрогобиччини, які на даний час зараховані доінших підрозділів Національної Гвардії України. На даний час на території частини ведуться підготовчі роботи.

Йшлося про необхідність відновлення патрулювання населених пунктів Дрогобиччини правоохоронцями спільно з громадськими формуваннями, проведення чергового призову до війська.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua