Питання пасажирських перевезень в районі та підняття тарифів на них – одна з основних тем, що обговорюється у Дрогобицькій райдержадміністрації практично щотижнево. Ось і сьогодні, 14 квітня, заступник голови РДА Іван Мізерник провів спільну нараду з керівництвом фірми-перевізника ТзОВ «Транс-Екіпаж», сільським головою села Вороблевичі Михайлом Герієм та представниками громади цього села. Причиною цієї зустрічі стало підняття, з сьогоднішнього дня, вартості проїзду на рейс Дрогобич - Вороблевичі до 8 гривень 50 копійок.
Вислухавши аргументи всіх сторін, і щодо подорожання пального та запасних частин до автотранспорту, і щодо фінансових можливостей простих громадян, які щодня доїжджають на роботу, і багато дрібних, але важливих нюансів, було знайдено поки що оптимальне рішення на даний час – вартість проїзду не повинна перевищувати 7 гривень.













