» Інформація » Проїзд до Вороблевич не повинен бути дорожчий семи гривень

Проїзд до Вороблевич не повинен бути дорожчий семи гривень

Автор: admin1 от 14-04-2015, 13:01
 (голосів: 0)

Проїзд до Вороблевич не повинен бути дорожчий семи гривеньПитання пасажирських перевезень в районі та підняття тарифів на них – одна з основних тем, що обговорюється у Дрогобицькій райдержадміністрації практично щотижнево. Ось і сьогодні, 14 квітня, заступник голови РДА Іван Мізерник провів спільну нараду з керівництвом фірми-перевізника ТзОВ «Транс-Екіпаж», сільським головою села Вороблевичі Михайлом Герієм та представниками громади цього села. Причиною цієї зустрічі стало підняття, з сьогоднішнього дня, вартості проїзду на рейс Дрогобич - Вороблевичі до 8 гривень 50 копійок.

Вислухавши аргументи всіх сторін, і щодо подорожання пального та запасних частин до автотранспорту, і щодо фінансових можливостей простих громадян, які щодня доїжджають на роботу, і багато дрібних, але важливих нюансів, було знайдено поки що оптимальне рішення на даний час – вартість проїзду не повинна перевищувати 7 гривень.

Проїзд до Вороблевич не повинен бути дорожчий семи гривень
 

 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua