Сьогодні, 18 січня, в Дрогобицькій райдержадміністрації відбулася нарада, на якій розглядалось питання підняття тарифів на пасажирські перевезення, зокрема рейсів Дрогобич-Стебник та Дрогобич-Трускавець. На нараді, яку провів перший заступник голови РДА Віталій Скоропад взяли участь міський голова Стебника Петро Старосольський його заступник Роман Корпан, заступник міського голови Трускавця Олександр Ткаченко, депутат Львівської обласної ради Юрій Нестор, депутати Дрогобицької та Стебницької міських рад, керівники фірм-перевізників, журналісти.
Нагадаємо, що вартість проїзду до Трускавця і Стебника зросла з шести до дев’яти гривень, тобто на 50 %, що викликало невдоволення у пасажирів. Розуміючи, що з 1 січня зросла мінімальна заробітна плата та вартість паливно-мастильних матеріалів, представники органів місцевого самоврядування намагались знайти компромісне рішення щодо здешевлення проїзду на цих маршрутах.
В результаті обміну аргументованих думок між керівниками міст і району та перевізниками було прийнято рішення керівникам підприємств-перевізників надати обґрунтований розрахунок підняття тарифів на пасажирські перевезення, згідно Наказу №1175 Міністерства транспорту та зв’язку України «Про затвердження Методики розрахунку тарифів на послуги пасажирського автомобільного транспорту».
Крім цього представники райдержадміністрації разом з громадськими активістами регулярно будуть проводити рейдові перевірки щодо дотримання умов підписаних угод.













