» Інформація » Оперативний штаб закликає мешканців Дрогобиччини до пильності

Оперативний штаб закликає мешканців Дрогобиччини до пильності

Автор: admin1 от 8-05-2015, 15:05
 (голосів: 0)

Оперативний штаб закликає мешканців Дрогобиччини до пильності8 травня під головуванням першого заступника голови Дрогобицької районної державної адміністрації Степана Рудницького відбулося чергове засідання Регіонального оперативного штабу, головним питанням якого було безпека на території Дрогобицького району під час святкових днів 9, 10 та 11 травня. Участь в цьому засіданні взяли представники керівництва Дрогобицького МВ УСБУ у Львівській області, Дрогобицького МВ ГУ МВСУ у Львівській області, Дрогобицького районного відділу ГУ ДСНС України у Львівській області, місцевої самооборони.

Основне, на що необхідно звернути увагу правоохоронним органам - це спільне посилене патрулювання працівників міліції, ДАЇ та самооборони на території населених пунктів району з метою забезпечення безпеки громадян та посилення охорони громадського порядку, а сільським і селищним головам слід звернути увагу на охорону об’єктів підвищеної небезпеки, пам’ятників та пам’ятних знаків.

Мешканцям Дрогобиччини у ці дні потрібно посилити пильність, у разі виявлення підозрілих осіб або транспортних засобів необхідно повідомляти правоохоронні органи за номером 102.

Оперативний штаб закликає мешканців Дрогобиччини до пильності

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua