» Інформація » Прочани помолилися до Грушівської Божої Матері

Прочани помолилися до Грушівської Божої Матері

Автор: admin2 от 11-05-2015, 09:16
 (голосів: 0)

Прочани помолилися до Грушівської Божої Матері10 травня Самбірько-Дрогобицька єпархія УГКЦ провела традиційну єпархіальну прощу до Грушева. Участь в прощі взяли чисельні паломники, багато з яких прийшли пішки з м. Дрогобича. Архиєрейську Літургію відслужив єпископ Самбірсько-Дрогобицький Ярослав (Приріз) у співслужінні з єпископом-помічником Григорієм (Комаром).

Звертаючись до паломників, владика Ярослав наголосив: "З різних міст і сіл ми прийшли сюди, бо відчуваємо потребу тіснішого спілкування з Богом, Його підтримки, допомоги, яку Він нам подає через Пречисту Діву Марію, прославлену в Грушівській іконі". Наприкінці проповіді владика Ярослав привітав всіх матерів з Днем Матері. "На цьому святому місті подякуймо також нашій Небесній Матері за молитовне заступництво. Просімо, щоб Вона і надалі берегла наш народ та допомагала визволитися від напастей ворога-агресора", - сказав проповідник.

Прочани помолилися до Грушівської Божої Матері


 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua