» Інформація » У Бориславі та Східниці відновили водопостачання

У Бориславі та Східниці відновили водопостачання

Автор: admin2 от 23-03-2015, 13:34
 (голосів: 0)

У Бориславі та Східниці відновили водопостачання
Сьогодні, 23 березня об 11 год. після погашення частини заборгованості КП «Бориславводоканал» перед ПАТ “Львівобленерго” відновлено водопостачання мешканцям міста Борислава та смт. Східниця.

Нагадаємо, раніше через заборгованість КП “Бориславводоканал” за спожиту електроенергію у розмірі близько 1,5 млн. грн. перед ПАТ “Львівобленерго” був знеструмлений водозабір «Рибник», внаслідок чого тимчасово припинилось централізоване водопостачання абонентів.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua