![]()
Сьогодні, 23 березня об 11 год. після погашення частини заборгованості КП «Бориславводоканал» перед ПАТ “Львівобленерго” відновлено водопостачання мешканцям міста Борислава та смт. Східниця.
Нагадаємо, раніше через заборгованість КП “Бориславводоканал” за спожиту електроенергію у розмірі близько 1,5 млн. грн. перед ПАТ “Львівобленерго” був знеструмлений водозабір «Рибник», внаслідок чого тимчасово припинилось централізоване водопостачання абонентів.













