На сьогоднішньому засіданні оперативного штабу для координації роботи з питань забезпечення безпеки громадян і захисту найважливіших об’єктів інфраструктури району, за участю голови Дрогобицької райдержадміністрації Максима Лісогора, яке проводив керівник оперативного штабу, перший заступник голови РДА Степан Рудницький розглядалось питання проведення роботи щодо забезпечення безпеки громадян у місті Бориславі у зв’язку з громадським невдоволенням регулярними та довготривалими відключеннями водопостачання. Було вирішено доручити голові ліквідаційної комісії Бориславводоканалу Оресту Винару невідкладно виконати роботи по ліквідації аварії на водозаборі в селі Рибник та
відновити водопостачання в місті Бориславі, до наступного засідання оперативного штабу начальнику Бориславського МВ ГУ МВС України у Львівській області Миколі Фаримі надати інформацію щодо порушення кримінальної справи за незаконне підключення абонентів в водопровідну мережу КП «Бориславводоканал» у смт. Східниця.
Також на засіданні оперативного штабу розглядались документи, що надійшли на адресу райдержадміністрації, розроблені за погодженням прокуратури Львівської області щодо примусового приводу органами МВС України до Р(М)ВК військовозобов'язаних, які ухиляються від призову по мобілізації.













