» Інформація » Оперативний штаб розглядав питання водозабезпечення міста Борислава

Оперативний штаб розглядав питання водозабезпечення міста Борислава

Автор: admin1 от 5-06-2015, 14:15
 (голосів: 0)

Оперативний штаб розглядав питання водозабезпечення міста БориславаНа сьогоднішньому засіданні оперативного штабу для координації роботи з питань забезпечення безпеки громадян і захисту найважливіших об’єктів інфраструктури району, за участю голови Дрогобицької райдержадміністрації Максима Лісогора, яке проводив керівник оперативного штабу, перший заступник голови РДА Степан Рудницький розглядалось питання проведення роботи щодо забезпечення безпеки громадян у місті Бориславі у зв’язку з громадським невдоволенням регулярними та довготривалими відключеннями водопостачання. Було вирішено доручити голові ліквідаційної комісії Бориславводоканалу Оресту Винару невідкладно виконати роботи по ліквідації аварії на водозаборі в селі Рибник та Оперативний штаб розглядав питання водозабезпечення міста Борислававідновити водопостачання в місті Бориславі, до наступного засідання оперативного штабу начальнику Бориславського МВ ГУ МВС України у Львівській області Миколі Фаримі надати інформацію щодо порушення кримінальної справи за незаконне підключення абонентів в водопровідну мережу КП «Бориславводоканал» у смт. Східниця.

Також на засіданні оперативного штабу розглядались документи, що надійшли на адресу райдержадміністрації, розроблені за погодженням прокуратури Львівської області щодо  примусового приводу органами МВС України до Р(М)ВК військовозобов'язаних, які ухиляються від призову по мобілізації.

 

Оперативний штаб розглядав питання водозабезпечення міста Борислава

 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua